גלאמפינג - חווית קמפינג לאלה שרוצים לצאת לטבע אבל להרגיש בבית מלון

אם אתם לא ממש אנשי טבע, אבל החבר / החברה שלכם מנסים לשכנע אתכם שאתם פשוט חייבים לנסות לינה מתחת לכיפת השמיים. אז מה עושים?
גלמפינג בצפון יכולה להיות התשובה עבורכם. גלמפינג הוא טרנד חדש בישראל, הכבר קיים ברחבי העולם כמה שנים טובות. מדובר במתחמי אוהלים יוקרתיים, שמספקים חוויה יוקרתית יותר מאשר לינה בקמפינג אוהלים רגיל.

גלאמפינג בצפוןמדובר בעצם באוהל ממוזג בצפון, בעל עיצוב נקי ומקסים, בו תוכלו לישון על מיטה נוחה, ולא על מזרן אותו סחבתם מהבית. רב מתחמי הגלמפינג כוללים מתחם אוכל כולל מטבחון, ופינה בה תוכלו להנות מפויקה, מדורה או על האש, וגם מתחם מקלחות משודרג.

אבל למרות הנוחות של האוהל, אתם חייבים לבוא בהבנה כי לא מדובר כאן בחדר במלון יוקרה, השירותים והמקלחות עדיין משותפים, וכך גם המטבח. נכון שהעלות המגיע לכ-1000 ש"ח ללילה ואף יותר, הופכת את המקום לשקט יותר, ופחות הומה אדם, כי לא כל משפחה יכולה להרשות זאת לעצמה. אבל אתם יכולים לשכוח כאן מהמקלחת פרטית ושקט מוחלט.

רב מתחמי הגלמפינג בארץ מותאמים הן לזוגות, והן למשפחות, וממוקמים בקרבת שלל אטרקציות, כך שגם תוכלו לנוח על מיטה נוחה אחרי יום טיול ארוך וגם להנות ממסלולי טיולים ופינות חמד בקרבת המקום ביום למחרת. בחלק מהמתחמים ניתן אפילו להזמין ארוחות בוקר מגוונות כמו בצימר.

אז אם אתם חוששים מקמפינג מסורתי, כי אתם עכברי העיר, ורוצים להתנסות בחוויה, אבל לא מוכנים לוותר על נוחות של בית, גלמפינג מומלץ עבורכם במיוחד. אין צורך לרכוש ציוד קמפינג רב, אין גם צורך להקים את האוהל, אתם מגיעים לאירוח בסגנון "הכל כלול" – האוהל כבר עומד, המיטה מסודרת, ואפילו את האוכל אפשר להזמין מבעוד מועד.