חאן לקבוצות בהזמנה אישית

טרנד חדש שרואים לאחרונה בישראל הוא מתחמי אירוח לקבוצות בהזמנה אישית. כן, קראתם נכון, אם החלטתם לעשות טיול משפחתי עם המשפחה המורחבת או שכמה זוגות חברים מחליטים לצאת לטיול מודרך בן כמה ימים, כולל לינה בשטח, יש חברות אשר מתמחות בהקמת מתחם לינה רק עבור הקבוצה המזמינה.

אז אם אתם לא רוצים לחפש חאן לקבוצות בצפון אלא מעונינים ללון במקום מיוחד רק עבורכם, זה אפשרי, אך החוויה לא זולה, כמו כל דבר המותאם אישית. לרב החברה מספקת מחירון די ברור, הכולל מחיר לאוהל, שיכול להתחיל מסכום של כ-800 עד 1000 ש"ח. מדובר כמובן לא באוהלי קמפינג פשוטים, אלא באוהלי גלמפינג נוחים ומרווחים, שיכולים להגיע עם מיטה נוחה ומצעי בית מלון. בנוסף לעלות האוהל יש כמובן את עלות הקמת "השטח הציבורי" הכולל מקלחת מים זורמים, מטבחון ומי שרוצה להתפנק, יכול לקבל אפילו ג'קוזי תחת הכוכבים.

 

אם ההוצאה לא מפחידה אתכם, ואתם כמה זוגות שמעונים לנסות את החוויה החדשה, אתם חייבים להקפיד לשאול את השאלות הנכונות כשזה מגיע להזמנת מתחם חאן עבור הטיול שלכם:
1. יש לוודא איפה בדיוק הולכים להקים את מתחם האירוח, והאם יש אישור להקים את המתחם במקום זה.

2. מה בדיוק כוללת החבילה – חישבו מה בדיוק אתם צריכים על מנת להפוך את המתחם לבית השני שלכם ללילה או שניים. האם בנוסף לאוהלים והאבזור הפנימי אתם זקוקים גם למטבח, או שהארוחות יגיעו מוכנות? לכמה מקלחות אתם זקוקים? האם החבילה כוללת מספיק גנרטורים?

3. האם החברה מציעה פעילויות נוספות כגון סדנאות בישול או יין, טיפולים אלטרנטיביים, או פעילויות אתגרית, כמו טיולי ג'יפים, טיולי סוסים, או טיול מודרך ברמת קושי המתאימה לכם. זה יחסוך לכם חיפוש אטרקציות מיותר.

 

חברות המציעות פתרונות קמפינג הן אפשרות נהדרת לחגיגת בת/בר מצווה לא שגרתית, יום הולדת עם כל השבט, מסיבת רווקים אתגרית ועוד.