5 טיפים לאירוע נכון בטבע

אמנם אין כזה דבר "אירוע נכון בטבע" (כי כל אחד חוגג אחרת), אבל בהחלט יש כמה כללים שכדאי להכיר. אולי אפילו כללי יסוד, שהישמעות להם תוביל אתכם לערוך את אירוע החלומות שלכם. אז הנה כמה טיפים של זהב ליצירת אירוע מהסרטים בחיק הטבע. אירועים בחיק הטבע מצריכים לא מעט ארגונים וסידורים שונים, מאחר שאף אחד לא עומד להיות באזור הנוחות שלו. לא נותני השירותים, לא הספקים, לא המוזמנים ולא אתם. אם למשל צריך קייטרינג או דיג'יי ותאורה לאירוע, אתם תצטרכו מקור אנרגיית חשמל. אם כך, הטיפ הראשון שלנו הוא לגבי הציוד שתצטרכו באירוע שלכם.  

שכירת ציוד או רכישת ציוד לאירועים בטבע? 

  אמנם חתונה בטבע זה רעיון מקסים, אבל צריך בשבילה את הציוד הנכון. חתונות בטבע מצריכות למשל גנרטורים שמשמשים למטרת אנרגיית חשמל. כשתצטרכו גנרטורים, ממש לא חובה לרכוש כאלו. אפשר לשכור גנרטורים לחתונות בטבע במחירים אטרקטיביים. אם אתם מקבלים סיוע של חברת הפקת חתונות, היא כבר תדאג לגנרטורים. נסו לכלול את השכרת הגנרטורים בחוזה העסקת חברת ההפקות, אם תסתייעו באחת.  

מיזוג נייד באירועים בטבע 

  בין אם מדובר באירוע שמתקיים בחורף או בקיץ, חשוב לקחת בחשבון את הנושא של מזג האוויר. אם מדובר בקיץ, יש לכם מזגנים ניידים שניתן לשכור עבור חתונה בטבע ואירועי חוץ. אם מדובר בחורף, אפשר לשכור חימום נייד לאירועים. מה שמוביל אותנו לטיפ הבא – פתרונות הצללה עם ובלי מיזוג.  

פתרונות הצללה ואוהלים לאירועי חוץ 

  עומדים לחגוג אירוע בטבע? אם כך, אנחנו מזמינים אתכם להכיר מגוון ענק של אוהלים לאירועים. בעוד שחלק מהאוהלים מתאימים לחורף וכוללים חימום, יש גם אוהלי אירועים עם מיזוג אוויר לקיץ. ככה או ככה, המוזמנים יהיו בטוח מבסוטים.  

השוואת מחירים בין נותני השירותים 

  בין אם אתם עומדים לערוך חתונה בטבע או אירוע מסוג אחר, תבצעו השוואת מחירים בין נותני השירותים השונים. תקבלו מספר הצעות מחיר מתקליטנים, חברות קייטרינג, צלמי סטילס ווידאו ועוד. לאחר השוואת המחירים, תוכלו לראות בדיוק כמה חסכתם. יש לכם לא מעט אתרים שהם סוג של פורטלים אינטרנטיים, דרכם תוכלו לערוך את השוואת מחירי נותני השירותים.  

השכרת אטרקציות לאירועים בטבע 

  בין אם מדובר בחתונות או בכל אירוע אחר, אירועים בטבע צריכים גם איזושהי אטרקציה נלווית. חתונה בטבע למשל, תהיה מהממת כשתתלווה אליה אטרקציה של מופע זיקוקין, מופע אורות וכו'. כמו כן, יש לכם גם אטרקציות מזון מגניבות כמו מכונת שוקולד, מכונות פופקורן, נקניקיות וכו'. אם תרצו, יש גם אטרקציה מגניבה במיוחד שנקרא תאי צילום לחתונות. מאחר שהתאים האלו מצריכים חשמל ותקשורת WIFI בדרך כלל, תצטרכו לבדוק אם הם מתאימים לחתונות טבע.