איזה ציוד צריך להכין לארוחות בחיק הטבע?

בחרתם לישון בחיק הטבע בטיול שלכם וסגרתם מקום מקמפינג משפחות בצפון. אוהל כבר יש, גם מזרנים כבר ארוזים באוטו. ועכשיו הגיע תורו של ציוד המיועד ארוחות בחיק הטבע. מה מומלץ לקחת אתכם?
אם אתם לא אנשי מסעדות, או אין מבחר גדול של מסעדות בקרבת הקמפינג שבחרתם, ואתם מעוניינים בארוחת שטח, כי זה בהחלט מוסיף לחוויה, מה מומלץ לארוז אתכם?


מנגל – אם המקום שבחרתם ללון בו, מאפשר הדלקת אש, ואתם משפחה שאוהבת על האש, דאגו לרכוש מנגל פשוט, שיהיה מיועד רק לטיול הזה, אותו תוכלו פשוט להכניס לבגאז' בבוקר היציאה לטיול. עלות של מנגל כזה אינה עולה על 50 ש"ח, אך הוא בהחלט עונה על הצרכים שלכם להכנת ארוחה או שניים למשפחה של 4 אנשים. אנו ממליצים ללכת על ארוחת על האש דווקא בערב הראשון בשטח, כי את הבשר תוכלו להביא מהבית בצידנית, שתשמור על האוכל עד הערב בקלות.
אם אתם לנים לא רחוק מבריכות הדגים, בהן ניתן לרכוש דגים טריים, אל תתעצלו ונצלו את המנגל לארוחת דגים בערב למחרת. דגים טריים על המנגל הם מעדן!


כלים לקמפינג בצפון

כלי אוכל וסכום – אם אתם לא חובבי כלים חד פעמיים, ומנסים לשמור על כדור הארץ, דאגו מבעוד מועד לרכוש צלחות וקערות נירוסטה, כולל קערת סלט גדולה, שישמשו אתכם לארוחות בשטח. כל חאן בצפון או פארק לאומי מאובזר בכמה כיורים גדולים, בהם תוכלו לשטוף כלים בכל עת. ואל תשכחו להביא מהבית סכו"ם, כולל כמה סכיני חיתוך וקולפן, וכמובן כוסות נירוסטה קטנות לקפה של הבוקר.


 

גזיה ומיכל גז קטן – גודל הגזיה תלוי בעובדה האם אתם רק רוצים לשתות קפה בבוקר, או מעוניינים לבשל או לטגן משהו בטבע. מי אמר שהילדים חייבים לוותר על פתיתים או פסטה, אם החלטתם ללון בחיק הטבע?


 

סיר קטן / מחבת קטן / פינג'אן לקפה  – חשוב מאוד לא לשכח כלים בהם תוכלו לבשל או לטגן. לא חייבים לרוץ לטיולים עם עלות השחר. מה דעתכם להתחיל את הבוקר בשקשוקה טובה, במיוחד עם הבאתם גזיה ולא שכחתם מחבת קטן.

טיפ קטן: מה נוטים לשכוח מטיילים רבים? תבלינים, מלח ושמן! ארזו מבעוד מועד קופסאות קטנות של תבלינים והצטיידו בסופר בקבוק שמן קטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.