איך לבחור מזרן קמפינג?

בחרתם לצאת לטיול קמפינג ראשון עם המשפחה? רכישת מזרן קמפינג נכון הוא שלב חשוב בהתארגנות לטיול. כיום בחנויות המתמחות בציוד לטיולים וקמפינג תמצאו כמה סוגים שונים של מזרנים שיתאימו לטיול שלכם.

מזרון קמפינג מתגלגל – כשמו כן הוא, מזרון ספוג בעובי כ-4 ס"מ הניתן לגלגול ומגיע עם רצועות חביקה, שיעזרו לכם לאחסן אותו בצורה מגולגלת. אורך המזרון הוא 180 ס"מ ורוחבו כ-70 ס"מ. חשוב מאוד לבדוק כי הכיסוי של המזרן ניתן להסרה וכביסה.

אוהל בקמפינג

מזרן קמפינג מתקפל – מדובר במזרון מעט יותר עבה, 5 ס"מ. המזרון מורכב מספוג המחולק ל-4 חלקים זהים ומתקפל לתיק נסיעה השומר עליו מפני לכלוך, ומאפשר אחסון נוח יותר בבית או ברכב. גם כאן המידות הן 180 ס"מ אורך ו-70 ס"מ רוחב. מדובר בספוג קשיח יותר, כי אנחנו לא צריכים לגלגל אותו, וזה נוח יותר ממזרן המגוגל, ומגן עלינו בצורה טובה יותר, אפילו בעת לינה בשטח עם קצת אבנים. ברב ניתן להסיר ולכבס גם את כיסוי המזרן המתקפל.

 

מזרן קמפינג מתנפח – מזרנים מתנפחים עם משאבה רגלית קיימים בשוק כבר כמה עשורים. נכון שזו אופציה שלוקחת הרבה זמן לניפוח, אך היא מאפשרת שינה נוחה, הודות לעובי רב יותר של המזרן. אם תוכלו למצוא משאבה חשמלית, עם תקע מתאים לרכב, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן בניפוח המזרן.

 

מזרן קמפינג מתנפח מעצמו – זה המצאה יחסית חדשה, אשר כובשת את שוק הקמפינג בישראל במהירות. מדובר בסדרת מזרנים בעובי 5-10 ס"מ. המזרן מתנפח אוטומטית בפתיחה של שסתום אוויר המותקן בתוך המזרן, תוך כמה דקות. בבוקר תוכלו לפתוח את אותו השסתום, וע"י לחיצות קלות על המזרן להוצאת האוויר, תוכלו לגלגלו לתיק נסיעה נוח.

 

באתר הקמפינג, הרכב חונה לידכם, ואתם יכולים להעמיס עליו די הרבה ציוד, בנפח ומשקל יחסית גדולים. אז גודל ומשקל אינם נתונים שאתם צריכים להתחשב בהם בעת בחירת מזרן, לכו על מרכיבי הנוחות ועובי.

מצוות דרך העץ – קמפינג משפחות בצפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.