למה אתם זקוקים אם אתם שוקלים לינה בקמפינג משפחות בצפון

אם החלטתם שאתם רוצים לנסות לינה בקמפינג משפחות בצפון, אתם חייבים להתכונן ללינת שטח מבעוד מועד, ולרכוש את כל הנחוץ. הנה כמה פריטים בסיסיים, שאתם חייבים לרכוש:

אוהל – אם זו הפעם הראשונה בה אתם ישנים בחיק הטבע, שיקלו לגשת לחנות קמפינג הקרובה ולרכוש אוהל. אוהל ל-4 אנשים, לא תמיד באמת מתאים ל-4 אנשים, במיוחד עם מדובר בזוג הורים ו-2 מתבגרים. ההמלצה שלנו ללכת על אוהל יותר גדול, בו תוכלו להרגיש יותר בנוח. לכן על אוהל פתיחה מהירה, ללא צורך של התעסקות בהשחלת המוטות. זהו פתרון אידיאלי, לחובבי קמפינג מתחילים.

האם כדאי להשקיע באוהל או לחפש קמפינג שמציע השכרת אוהלים ללינה? מצד אחד זהו רעיון נהדר, שיכול לחסוך לכם כמה מאות שקלים, במיוחד אם אתם לא בטוחים שלינת שטח מתאימה לכם לטווח ארוך, ושבחופשה הבאה שוב תבחרו בלינה בחאן בצפון, ולא בית מלון או אכסניה. אך מצד שני, הרבה יותר נעים לישון באוהל השייך לכם, ולא באוהל שבו השתמשו כמה מאות משפחות לפניכם.

אוהלים בקמפינג בצפון

מזרני שטח – קניתם אוהל איכותי? מעולה, ומה עם מזרני שטח? אוהל לא מגיע בעסקת חבילה עם מזרני שטח, ואם אתם רוצים לישון בנוחות (לא קינג קויל, אבל גם לא שינה על אדמה קרה), אל תשכחו לשאול את המוכר לגבי מזרונים שיתאימו לאוהל שאתם עומדים לרכוש. מזרוני שטח הם מזרנים דקים יותר ממה שאתם ישנים עליהם בבית, וניתן לגלגלם לנוחות אחסון. כיום יש גם מזרני שטח מתנפחים שמגיעים עם משאבה רגלית. זו גם אפשרות נוחה, אבל קחו בחשבון את זמן הניפוח בערב.

שק שינה – יש הטוענים שכדאי דווקא להשקיע בשק שינה טוב, ולא לרכוש מזרני שטח. אך ברב המקרים, שק שינה הוא דק הרבה יותר ממזרון שטח מצוי, ולא מאפשר נוחות מירבית. ניתן להשתמש בו כסדין ושמיכה גם יחד, אך אם אתם יוצאים לטיול בחודשי הקיץ הישראלי, לא תמיד תצטרכו שמיכה, וניתן בהחלט להסתפק בהבאת מצעים רגילים ולחסוך ברכישת שק שינה. זכרו, מחירי שקי שינה טובים בקלות יכולים להגיע חכמה מאות שקלים.

אלה רק כמה פריטים בסיסיים שתצטרכו לרכוש, לפני שאתם יוצאים ללינת שטח עם כל המשפחה. למרות העלויות הגבוהות של ציוד קמפינג בישראל, שלב בחירת הציוד הוא כיפי, לא פחות מתכנון הטיול או הטיול עצמו. עבודה משותפת בהתקנת האוהל, יכולה להיות פעילות מגובשת מצויינת גם כן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.