למה לבחור בקמפינג משפחות ללינה בצפון?

אזור הגליל שבצפון הארץ מאופיין בבתי מלון מעטים המרוכזים בעיקר בטבריה. רוב המטיילים בוחרים באחת מאפשרות לינה הבאות:


1. לינה בצימרים, שמחירם והפינוקים שהם מציעים רבים ומגוונים, החל מצימר בסיסי שעיקר יתרונותיו מסתכמים בחדר נקי ונוף מדהים עד לצימרים המציעים בריכת שחיה פרטית וג'קוזי חיצוני רק עבורכם.

2. לינה בשטח – גם כאן יש שפע של אפשרויות, החל מלינה בחניוני הלילה של קק"ל ועד לינת שטח בקמפינג משפחות בצפון.

אז מה מניע מטיילים לבחור אפשרות לינה?

אורחים אשר בוחרים בלינה בצימר מחפשים יותר נוחות ופינוק. יש לא מעט זוגות ומשפחות שמגיעות לצימר לא רק ללינה, אלא בם מוכנים להשקיע בצימר עם בריכה גדולה, טרמפולינה לילדים ומדשאה גדולה. לרוב הם מעוניינים ליהנות דווקא מהצימר, ולצאת מהדירה הקטנה בעיר הגדולה, ללא התרוצצות במסלולי מים או טיולים בשמורות הטבע.

משפחות הבוחרות דווקא בקמפינג כאפשרות ללינה בגליל התחתון או הגולן, מעדיפות לבלות כמה שיותר זמן בחיק הטבע, כולל לינה בתנאי שטח. משפחות אלה רואות בלינה בקמפינג חוויה מיוחדת המוסיפה לחווית הטיול המשפחתי. לינה באוהל ביחד עם כל המשפחה יכולה להיות חוויה מלכדת בהחלט, במיוחד אם אתר הקמפינג שבחרתם מציע את הנוחות של מקלחת עם מים חמים, תאורת לילה ואזור בו תוכלו ליהנות מארוחת מנגל משפחתית.
אם אתם לא אנשי אוהלים, ופשוט חייבים מיטה לשינה טובה, או שלא מתחשק לכם להיסחב עם אוהל ומזרנים, חלק מאתרי הלינה בצפון מציעים בנוסף ללינה באוהלים שהבאתם מהבית, גם לינה בחדרי אירוח או לינה באוהלים ממוזגים.

לצד הנוחות שמציעים הצימרים יש גם נושא העלות של הלינה שלכם. צימר מרווח עם חדר נפרד לילדים, יקר משמעותית מלינה באתר קמפינג בצפון. עלות הלינה בקמפינג מחושבת לרב "פר ראש", דהינו תצטרכו לשלם על כל בן משפחה סכום כלשהו בעת הכניסה לקמפינג, אם אתם מגיעים למקום עם 3 ילדים, סכום זה יכול להגיע לכ-500 ש"ח, אך זה עדיין יותר זול מכל צימר שתוכלו למצוא באזור. אתם יכולים להקים 2 אוהלים סמוכים, וליהנות ממרחב רב יותר לכל אחד מבני במשפחה, או ליהנות מהביחד המשפחתי באוהל אחד, הבחירה בידכם.

רוב הישראלים התנסו  בחווית הקמפינג לפחות פעם אחת. זו אמנם חוויה שאינה מתאימה לכל אחד, אבל בהחלט חוויה שמומלץ לנסות.