עם ישראל אוהב לנפוש, אך מגיפת הקורונה אילצה את רובינו להישאר בארץ, ולא לטוס. מדינתינו אולי קטנטונת, אבל בים המלח, תל אביב ואילת תמצאו שפע של אפשרויות לינה, החל הלינה בבית ספר שדה, אכסניות נוער ועד למלונות הטובים בישראל

האתגר האמיתי בחיפוש אפשרויות לינה בישראל מתחיל אם אתם מעוניינים לנפוש עם ילדים. למרות שמשפחה ממוצעת בישראל מונה 3 ילדים, מגוון אפשרויות לינה המתאים למשפחה בגודל כזה, די מוגבל. מלונות המציעים חדרי לינה משפחתיים אפשר למנות על כף יד אחת בלבד. ולכן משפחות רבות מעדיפות אפשרויות לינה כמו צימרים או קמפינג משפחות בצפון. שתי האפשרויות הללו מציעות חלל גדול אחד לרב, שיכול להכיל את כל המשפחה. זהו פתרון נהדר במיוחד למשפחות עם ילדים צעירים, שאינן מעוניינות ללון בחדרי מלון נפרדים.

אם אתם מעוניינים בחופשה אורבנית קצרה, תל אביב או ירושלים, בנוסף לרשתות מוכרות כמו ישרוטל או פתאל, תמצעו בערים שלל מלונות בוטיק, בהם יש חדרי אירוח זוגיים מעוצבים. אך מלונות בוטיק עירוניים לרוב לא מציעים אטרקציות כמו בריכת שחיה או חדר כושר, אז בררו מראש מה מציע המלון על מנת לתכנן את חופשתכם בהתאם. 

מתי לצאת לחופשה?

משפחות רבות יוצאות לחופשה דווקא בחודשי הקיץ, פשוט מחוסר ברירה הנוצר בגלל מחסור במסגרות לילדים, במיוחד בחודש אוגוסט. אך זו דווקא עונה הכי עמוסה ויקרה בבתי מלון וקמפינגים בישראל. החום הכבד גם הוא לא תורם להנאה הכללית בקיץ הישראלי. אם אתם בכל זאת מתעקשים לצאת לחופשה בחודשי הקיץ, דאגו להזמין מקום לינה כמה שבועות מראש לפחות, והעזרו בהרבה סבלנות, כי המלונות בעונה זו מלאים במשפחות עם ילדים.

אם אתם מחפשים דווקא מלון עם בריכה, קחו בחשבון כי חופשה בחורף היא לרב בלתי אפשרית במקרה זו. יש מעט מאוד מלונות בישראל אשר מציעים בריכה מקורה בימי החורף. בריכה מחוממת לא ממש תעזור לכם אם יורד גשם. קחו בחשבון שגם קמפינגים רבים נסגרים בעונת החורף. רק מקומות המציעים אירוח באוהלים וגם חדרי אירוח, ישמחו לארח אתכם בכל עונות השנה.

לא משנה איזה יעד אתם בוחרים לחופשה הבאה שלכם, ומה היא עונה שבה בחרתם לנפוש, אל תשכחו לקרוא כמה שיותר ביקורות על מקום הלינה אותו בחרתם.