יום כיף למשפחות

מנהלי ארגונים רבים משקיעים רבות בפיתוח וחיזוק העובדים בארגון שלהם ושוכחים לפעמים את האמת הפשוטה והבסיסית: מאחורי כל עובד בארגון, עומדת משפחה וסיפור חיים שלם ומרגש. לפיכך, חיזוק השרשרת הארגונית חייב להתחיל בחיזוק הקשר בין אנשי הארגון והמשפחות שלהם. הקשר הזה, תמיד, מבוסס על חיבור אנושי, אישי, חם ובלתי אמצעי.

אחרי הכול, מהי משפחה? אם לא המקום בו כל אדם מרגיש הכי קרוב, אהוב, חופשי ומשוחרר.

 

מה אנחנו מציעים?

"דרך העץ", פארק בין עצי פאולוניה המשתרע על 20 דונם אל מול נופו הקסום של התבור, נבנה מתוך שימת דגש מיוחדת על יצירת מקום טבעי המאפשר לכל מבקר בו להרגיש חופשי ומשוחרר. השילוב בין הטבע וגישת הטעויות הטובות (הפארק האקטיבי קורא תיגר על הדרך "הנכונה") יוצרים פארק אקטיבי ייחודי המאפשר לכל משפחה חוויה מהנה, עוצמתית ויצירתית.

הפארק מיועד לעד 1,000 איש, חניה מסודרת ונגישות, תנאים פיזיים מעולים, נותן מענה לכלל האוכלוסייה, החל מגיל שנתיים ועד 120.

לדוגמא: באתר נבנה מבוך ענק המכיל למעלה מקילומטר של שבילים. המבוך מאפשר אתגר במספר דרגות קושי ומזמין כל אחד, כיחיד או כקבוצה, למצוא את הדרך החוצה. אי אפשר לצלוח את המבוך מבלי להיות מוכן לטעות – וליהנות – בדרך.

 

בפארק תחנות רבות נוספות: בניית סירת קטמרן מעץ והשטתה וכן מגוון נוסף של ערכות לבנייה בעץ, תבליט א"י, מעגל מתופפים, פינת ג'מבורי, משחקי עץ ומשחקי חשיבה איכותיים, משחק המבוך, סרט חוויתי קצרצר על יערות הגשם, מיני גולף ובאולינג

בין החוויות המאתגרות יכולים בני המשפחה להנות מפינות ישיבהמתחם נפרד לארוחות

ואולם גדול למגוון פעילויות.

אנו נשמח לבנות עבורכם חוויה בלתי נשכחת .