פארק אטרקציות לילדים

פארק דרך העץ-פארק אטרקציות לילדים עם שפע פעילויות בכרטיס אחד!

ברוכים הבאים לדרך העץ המקום בו מתחברים לטבע ונהנים מכל רגע. פארק דרך העץ הוא פארק אטרקציות לילדים ברוח אהבת הטבע הגלילי ומתחם חוויתי המפעיל את כל החושים עם המון תוכן והתנסות. הפארק שוכן במושב שדמות דבורה במיקום מעולה (כביש 65 צפונה) מספר דקות נסיעה מכפר תבור, אצלנו תוכלו לבלות יום שלם או חצי לפחות בדרך לטיול בצפון או לכנרת. הפארק הינו חלק מתיירות דרך העץ המציעה שפע של פעילויות נוספות כמו: מתחם קמפינג למשפחות וקבוצות, נסיעה ברכבת התבור, מיול התבור טיולי שטח בנהיגה עצמית, חנות מטיילים ועוד. התעדכנו באתר שלנו לגבי פעילות תוכן מיוחדת בתקופות החגים

אטרקציות לילדים בפארק דרך העץ

אטרקציות לילדים - פארק דרך העץ

נצא לדרך עם סרט קצר על הקשר בין האדם לעץ

סרט פתיחה “סיפור העץ” הפעילות מתחילה בצפייה בסרט קצר המתאר את חיי הצמחים ביער, את השימושים השונים שעשתה ועושה האנושות במוצרי העץ ואת הייחוד הבוטני של עצי הפאולוניה. כמו כן מהווה הסרט שער כניסה קסום לחוויה ביער האקטיבי של “דרך העץ” המכילה שפע אטרקציות לילדים אותן תפגשו בהמשך המסע.

אטרקציות לילדים - מבוך דרך העץ

מתוך שפע אטרקציות לילדים בפארק – כולם מתאהבים במבוך שלנו

מבוך דרך העץ – חוויה נפלאה לכל המשפחה, מבוך אתגרים עם 4 דרגות קושי בהתאם לגילאי הילדים, המבוך בנוי בצורה מופתלת ואתם יוצאים למסע ממנו תחזרו היישר לפארק להמשך יום החוויות שלכם אצלנו.

אטרקציות לילדים בדרך העץ - הנגריה של פינוקיו

הנגריה של פינוקיו בואו לבנות לכם צעצוע עץ מקסים

הנגריה של פינוקיו – מרחב יצירה בעץ, בחרו לכם את צעצוע העץ שברצונכם לבנות מתוך מבחר אפשרויות, פעילות יצירה נהדרת וחיבור לחווית העץ.

אטרקציות לילדים - קרטינג פדלים לילדים

קרטינג פדלים לילדים

קרטינג פדלים לילדים – חוויה נוספת במתחם הפארק, איזור קרטינג פדלים מיוחד לילדים שאוהבים לאחוז בהגה!

אטרקציות לילדים-מיני גולף ובאולינג

איזור מיני גולף ובאולינג

מיני גולף ובאולינג – ממשיכים במסע החוויות בפארק ונכנסים לאיזור המיני גולף והבאולינג לחוויה של משחק, דיוק וגם תחרות בה הילדים תמיד מנצחים!

הקמת אתר ושיווק דיגיטלי: צימטים תקשורת

Call Now Button