אטרקציות למשפחות

אטרקציות למשפחות בטבע – זה דרך העץ…והכל פה במקום אחד

 

בסופ”ש השבוע ובחגים אתם תמיד מחפשים מה לעשות עם הילדים. עוד הצגה? עוד קניון? צאו מהעיר ובואו לפארק “דרך העץ” עם מגוון אטרקציות למשפחות שמספיקות לחצי יום לפחות! פעילות משפחות בפארק דרך העץ למרגלות התבור, במושב שדמות דבורה, חבוי עולם מופלא של טבע, המאפשר למבקריו להתנסות, להרגיש ולגעת בטבע באווירה ייחודית ובדרך אחרת. הפעילות מתחילה בצפייה בסרט קצר המתאר את חיי הצמחים ביער, את השימושים השונים שעשתה ועושה האנושות במוצרי העץ ואת הייחוד הבוטני של עצי הפאולוניה. כמו כן מהווה הסרט שער כניסה קסום לחוויה ביער האקטיבי. הפעילות בפארק הינה פעילות חופשית וכוללת:

  • מבוך: המבוך בנוי מקירות עץ בצורה מפותלת עם ארבעה מגדלים, תוך מילוי משימות וחיפוש חוויתי מגיעים אל היציאה. במבוך ארבע דרגות קושי שונות.
  • סדנת עץ בנגריה של פינוקיו: סדנא חוויתית לילדים, לבניית ערכה מעץ אותה בוחר כל ילד לפי רצונו. בסיום הפעילות כל משתתף ייקח את הערכה לביתו.
  • תיפוף: מעגל מתופפים– התנסות בתיפוף בליווי מדריך מקצועי, פעילות סוחפת לכל גיל. (הסדנא מותנית  בכמות משתתפים מינמלית)
  • תבליט ארץ ישראל: תבליט ייחודי בשילוב מידע על העצים בא”י.
  • מתחם מיני גולף ובאולינג
  • מכוניות פדלים: סיבוב 1 לכל ילד בנסיעה של 200 מ’ במסלול מסודר ומאתגר במכוניות פדלים. הנסיעה גורמת לקריאות שמחה וצהלה המביעות הנאה מרובה

בתוספת תשלום תוכלו להנות מאטרקציות נוספות ופופלוריות מאוד בקרב המבקרים: רכבת התבור ומיול התבור הכנסו לקישורים כדי ללמוד על האטרקציות.

רוצים לבלות אצלנו חופשה מיוחדת בטבע לכל המשפחה – יש לנו גם קמפינג משפחות מפנק ממש כמו בחו”ל!

 

הקמת אתר ושיווק דיגיטלי: צימטים תקשורת

Call Now Button